Nowości
Nowości »

System filtracji CETTA

system filtracji cetta

Najnowsza technologia dezynfekcji wody we wysoko-obciążonych obiektach publicznych.

System Cetta jest bardzo skutecznym sposobem udoskonalania efektów oczyszczania, takich jak :

  • flokuacja,
  • filtracja,
  • dezynfekcja

Przy pomocy pomp dozujących dochodzi do dawkowania obydwu płynnych produktów CettaClear i CettaOxyd oraz środka flokuacyjnego CettaFloc.

CettaClear połaczone z CettaFloc filtracji znacznie polepsza filtrację flokuacyjną, która zachodzi w 100% na górnej powierzchni filtra, dzięki czemu o wiele łatwiej usunąć z obiegu wody wytrącone substancje filtracji mechanicznej jeszcze przed etapem dezynfekcji.

CettaClear jest wzmacniaczem flokulantu, który jako substancja aktywna zawiera ujemnie naładowane mikrocząsteczki (kwas krzemowy-tetrahydroksogolinian). Przyśpiesza proces flokulacji , dobrze wykształcone płatki są z łatwością zatrzymywane w filtrze, gdzie utworzone kłaczki nie wnikają tak głęboko w materiał filtrujący, co znacznie ułatwia płukanie filtra i tym sposobem zmniejsza ilość zużytej w tym procesie wody.

CettaCarb jest to specjalistycznie wyselekcjonowana najwyższa jakość granulowanego aktywnego węgla. Jest to pogłębiony proces oczyszczania i dezynfekcji, bardzo korzystny pod względem ekologicznym i ekonomicznym.

Zastosowanie CettaCarb jest łatwym sposobem na znaczne polepszenie jakości wody, niosąc ze sobą szereg korzyści.
CettaCarb jest regenerowany przy pomocy CettaOxyd który tworzy dwutlenek chloru.

CettaOxyd natomiast jest stabilizowanym roztworem chlorynu, który dzięki zastosowaniu specjalnych procedur produkcyjnych znacznie przewyższa zwykły roztwór chlorynu. Dzięki CettaOxyd uzyskujemy w wodzie basenowej dwutlenek chloru bez zasolenia chlorynu.

Dodatkowo przy pomocy CettaCarb które zawiera aktywny węgiel granulowany, dokonujemy filtracji wielowarstwowej co znacznie poprawia komfort kąpieli , ponieważ praktycznie nie istnieją dodatkowe obciążenia ze strony produktów ubocznych chloru, zawierających azot lub węgiel.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Basen Complex   •   Polityka prywatności
Zapytanie ofertowe
Pozycji w zapytaniu: 0
Przejdź do formularza zapytania ›
Zapytanie ofertowe: 0 produktów
Logo Fundusze Europejskie Program Regionalny
rp-left-pl
logo-opolskie
Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Logo Opolskie Dla Rodziny