Nowości
Nowości »

Przykrycia bezpieczne

przykrycia-bezpieczne

Przykrycie bezpieczne to najlepszy, najszybszy i najprostszy sposób, aby zabezpieczyć Twój basen. Montowane jest w specjalnych prowadnicach, dzięki którym jest w stanie wytrzymać największe obciążenia. Oferowane są dwa rodzaje mechanizmów zwijających przykrycie: automatyczne i ręczne. Kalkulacja kosztów wykonywana jest zawsze indywidualnie do danej wielkości basenu. Kilka typów prowadnic umożliwia montaż zarówno na etapie budowy basenu, jak i też na basenie już wykończonym.

Miejsca montażu mechanizmów zwijających.

montaz-mechanizmow

Szeroka gama kolorystyczna i nieograniczenie w kształcie i rozmiarze, jeszcze bardziej skłania do wybrania właśnie tego przykrycia.

kolorystyka-przykryc1

paleta-barw-przykryc

Automatyczne przykrycia bezpieczne posiadają mechanizm hydrauliczny, wyposażone są w dwa silniki, które można łatwo regulować pod względem mocy i prędkości. Nie wymaga to doprowadzania energii elektrycznej do basenu, co w wielu krajach jest zabronione. Mechanizm nie jest wrażliwy na działanie wody. Prędkość otwarcia/zamknięcia przykrycia to 3 sek/m. Mechanizm hydrauliczny dostępny jest w różnych wersjach, dostosowanych do wielkości przykrycia.

Ręczne przykrycia bezpieczne zapewnią Ci takie samo bezpieczeństwo, jak automatyczne. Mechanizm otwierania uruchamiany jest za pomocą rączki rolki zwijającej. Otwarcie przykrycia zajmuje średnio od 1 do 3 minut. Ręczny mechanizm zwijający jest łatwy w instalacji.

Przykrycia ręczne i automatyczne dostępne są w wersji nawodnej i podwodnej, do których można dobrać różne obudowy lub pokrywy:

  • poliestrowa pokrywa lub obudowa w aluminiowej ramie
  • pokrywa, którą można wyłożyć płytkami lub kamieniami
  • drewniana pokrywa lub obudowa z dębu
Wszelkie prawa zastrzeżone © Basen Complex   •   Polityka prywatności
Zapytanie ofertowe
Pozycji w zapytaniu: 0
Przejdź do formularza zapytania ›
Zapytanie ofertowe: 0 produktów
Logo Fundusze Europejskie Program Regionalny
rp-left-pl
logo-opolskie
Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Logo Opolskie Dla Rodziny